Weltex – postaw na doświadczenie

Profesjonalizm rodzi się na fundamencie doświadczenia. Renomowana i ceniona marka Weltex pracowała na swój wysoki profesjonalizm ponad ćwierć wieku. Przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem oraz montażem wysokiej jakości systemów przeciwsłonecznych występujących pod postacią żaluzji, rolet, plis oraz moskitier. Produkty stanowiące bogatą ofertę marki występują w wielu wariantach – zarówno kolorystycznych, jak i technicznych. Firma działa na terenie Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Brzezin, Strykowa oraz okolic.

Szeroki asortyment dostosowany do indywidualnych potrzeb

Wiele można pisać o zaletach oferty marki Weltex, jednak jednym z najważniejszych atutów jest szeroki asortyment. W kolekcji marki znajdują się m.in. rolety materiałowe, żaluzje aluminiowe oraz drewniane, plisy, a także moskitiery. Na szczególną uwagę zasługuje mnogość rozwiązań dotyczących kolorystyki, rodzaju tkanin oraz mechanizmu. Aby się o tym przekonać najlepiej zapoznać się z opisem trzech propozycji, które stanowią cel coraz większej liczby klientów…

1. Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to bardzo popularna forma systemu przeciwsłonecznego. Głównym walorem tego wariantu jest połączenie praktyczności oraz uniwersalności. Warto dodać, iż ceny rolet materiałowych są znacznie niższe od ich konkurentek. Klienci zaopatrujący się w rolety materiałowe wybierają je nie tylko ze względu na cenę, ale także przez wgląd na szeroki wybór tkanin oraz bogatą paletę barw. Tytułowe rolety występują w kilku wariantach, najbardziej popularne to – rolety materiałowe w prowadnicach typu dzień/noc, rolety rzymskie oraz rolety wolnowiszące.

2. Rolety materiałowe typu – dzień/noc

To nowoczesne rozwiązanie pozwalające na dowolną regulację natężenia światła w pomieszczeniu. Taka forma łączy w sobie cechy żaluzji klasycznych oraz rolet materiałowych. Warto zapoznać się z działaniem tego typu rolet – regulacja odbywa się poprzez zastosowanie prostego i solidnego mechanizmu łańcuszkowego. Na oknach występują transparentne pasy stworzone z dwóch warstw materiału. W momencie zwijania pasów – te nachodzą na siebie, co daje możliwość dowolnej regulacji zaciemnienia danego wnętrza.

plisa_okna_typowe_5

3. Plisy

Plisy stanowiące część fenomenalnej oferty marki Weltex występują w dwóch wariantach – plisy do okien dachowych, a także plisy do okien typowych. Linia stylistyczna opiewająca w harmonijne materiały w dowolnym kolorze stanowi ciekawe rozwiązanie aranżacyjne. Jednak największą zaletą plis jest ich uniwersalność, która pozwala w sposób prosty dowolnie regulować ilość promieni słonecznych wpadających do danego pomieszczenia.

Ze szczegółami oferty marki Weltex można zapoznać się poprzez stronę internetową – http://weltex.pl/ lub profil fejsbukowy – https://www.facebook.com/roletyWeltex.

O Kasia Cetnarska 20 artykułów
Kasia Cetnarska - Liderka zespsołu prowadzącego blog Giełda Fachowców. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą fachowców z branży budowlanej zajmujących się prowadzeniem autorskiego bloga na którym znajdą Państwo szereg przydatnych artykułów oraz poradników takich jak bezpieczne korzystanie z elektronarzędzi, czy sposoby na instalację rolet zewnętrznych. Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy właśnie z nami :)