Gdzie kupić części do maszyn?

Firma Akcesoria CNC z Augustowa powstała w 2005 roku i od samego założenia stawialiśmy na wysoką jakość oferowanych przez nas towarów oraz fachową pomoc w doborze rozwiązań do konkretnego urządzenia. Po kilku latach działalności postanowiliśmy pójść z duchem czasu i otworzyliśmy sklep internetowy, który znajdą Państwo pod adresem EBMiA.pl. Dzięki większemu zasięgowi, jaki daje nam sklep internetowy, możemy zwiększyć grono naszych odbiorców i rozwinąć swoją firmę oraz asortyment sklepu.

W naszej ofercie znajdują się produkty znanych i cenionych firm m.in. OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, LENZE, PAFANA, BISON-BIAL oraz wielu innych producentów. Dzięki stale poszerzanemu asortymentowi produktów w stałej ofercie mamy ponad 200 tysięcy pozycji, a ta ilość stale się zwiększa. Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w maszynach i urządzeniach produkcyjnych, dzięki czemu w swoim asortymencie mamy produkty do nowych oraz starszych typów urządzeń. Swoim klientom oferujemy m.in. elementy automatyki maszyn, akcesoria do obrabiarek CNC, sterowniki do urządzeń CNC, silniki elektryczne, falowniki oraz profile aluminiowe. W naszej ofercie znajdują się także różne typy pasy klinowe – http://www.ebmia.pl/pasy-klinowe-kola-pasowe-pasy-klinowe-c-196_479_480.html .

pasy klinowe

Dzięki profesjonalnemu podejściu do wszystkich zamówień jesteśmy jednym z najczęściej odwiedzanych sklepów w branży. Liczba naszych klientów jakiś czas temu przekroczyła 20 tysięcy, co jest dla nas wystarczającą rekomendacją. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, jesteśmy w stanie zamówić nawet najbardziej niedostępne części zamienne i sprzedać je po przystępnej cenie. Współpracujemy z wieloma dużymi dostawcami oraz producentami części zamiennych do maszyn i urządzeń więc nie jest to dla nas problemem, aby dostarczyć Ci tego typu części zamienne.

koła pasowe

Warto wspomnieć, że w naszej ofercie klienci mogą znaleźć także sterowniki PLC, serwonapędy, przewody i kable, śruby stożkowe, łożyska kulowe, pasy transmisyjne oraz klinowe, koła pasowe – http://www.ebmia.pl/mechanika-pasy-klinowe-kola-pasowe-c-196_479.html , narzędzia oraz wiertła, narzynki, gwintowniki, tarcze ścierne oraz całą gamę produktów i akcesoriów przeznaczonych do różnego typu urządzeń.

łożyska liniowe

Naszym klientom oferujemy jasne zasady współpracy oraz fachową pomoc w doborze każdej części zamiennej. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z poważnie traktującą swoich klientów firmą, to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego EBMiA.pl oraz do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu ustalenia warunków dostawy, oraz naszej współpracy. Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane osoby do współpracy.

elementy budowy maszyn i automatyki

O Kasia Cetnarska 20 artykułów
Kasia Cetnarska - Liderka zespsołu prowadzącego blog Giełda Fachowców. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą fachowców z branży budowlanej zajmujących się prowadzeniem autorskiego bloga na którym znajdą Państwo szereg przydatnych artykułów oraz poradników takich jak bezpieczne korzystanie z elektronarzędzi, czy sposoby na instalację rolet zewnętrznych. Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy właśnie z nami :)