Apartamenty w centrum Torunia – klimat nie do podrobienia

Wynajem apartamentu w Toruniu, w historycznej kamienicy w pobliżu Starego Rynku może być znakomitym wyborem. Klimatyczne zabudowania, brukowane uliczki, ciepłe światło rzucane przez urokliwe latarnie uprzyjemnią pobyt nawet najbardziej zatwardziałego miłośnika nowoczesności.

Szukając miejsca na nocleg w Toruniu mamy do wyboru kilka modnych opcji. Ostatnio bardzo popularne jest wynajmowanie całego apartamentu, zwłaszcza blisko historycznego centrum miasta. Pozwala to poczuć prawdziwy kopernikański klimat, tak typowy dla historycznej części Torunia.

Apartamenty Toruń – poznaj duszę miasta

Apartamenty do wynajęcia w Toruniu mają wiele zalet, które chętnie doceniają turyści oraz osoby przybywające do miasta w celach biznesowych. Dużym plusem apartamentów jest fakt, że zazwyczaj ulokowane są w samym sercu miasta, co oczywiście wiąże się z bliskością wielu atrakcji.

Nie mniej ważny jest wysoki standard lokali, który pozwala spędzić tych kilka dni w Toruniu przyjemnie i komfortowo. Jeśli interesuje cię apartament wakacyjny na kilka dni – sprawdź, na jakie korzyści możesz liczyć.

Dla takich osób zresztą idealną opcją będą Apartamenty Kopernika w Toruniu http://apartamenty.torun.pl/. Są to różnorodne lokale położone w budynku łączącym w sobie estetykę XVI-wiecznej gotyckiej architektury oraz nowoczesne udogodnienia na miarę XXI wieku.

apartament-trzyosobowy

Komfortowe wnętrza w historycznej kamienicy

Cały budynek, choć pamiętający zeszłe stulecia, jest gruntownie odnowiony i unowocześniony. Zarówno same apartamenty, jak i pomieszczenia wspólne zostały wykończone materiałami najwyższej jakości, w naturalnych i spokojnych barwach, które pozwalają wypocząć po całym męczącym dniu. Wszystkie wyposażone są w komfortowe łazienki oraz aneks kuchenny pozwalający przygotować posiłek  w domowej atmosferze.

Apartamenty Kopernika w Toruniu położone są w bardzo dobrej lokalizacji – obok znajduje się dom i pomnik Mikołaja Kopernika, Stary Rynek, Ratusz oraz liczne restauracje i sklepy. Do Bulwarów Nadwiślańskich są zaledwie 3 minuty spacerkiem. Na dziedzińcu kamienicy znajduje się dodatkowo kameralne patio pozwalające odpocząć na chwile od zgiełku miasta.

Spędź urlop w apartamencie w sercu Torunia

Dostępne są apartamenty odpowiednie zarówno dla dwóch, trzech, jak i większej ilości osób http://apartamenty.torun.pl/apartamenty. Zarządca zadbał o zachowanie oryginalnych elementów architektonicznych, co spodoba się miłośnikom vintagowych detali. I tak np. w apartamencie dwuosobowym zachowano i zaakcentowano strop polichromowany z XVI wieku, a na całej ścianie salonu położono klimatyczną cegłę gotycką.

Przy tym wszystkim umeblowanie oraz sprzęty AGD i RTV to najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające na to, aby każda osoba po całym dniu zwiedzania Torunia bądź spotkań służbowych mogła zjeść, wykąpać się i odpocząć.

O Kasia Cetnarska 244 artykuły
Kasia Cetnarska - Liderka zespsołu prowadzącego blog Giełda Fachowców. Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą fachowców z branży budowlanej zajmujących się prowadzeniem autorskiego bloga na którym znajdą Państwo szereg przydatnych artykułów oraz poradników takich jak bezpieczne korzystanie z elektronarzędzi, czy sposoby na instalację rolet zewnętrznych. Zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy właśnie z nami :)